Referentie leverancier
20048237
Dyka - 20048237 GLIJMIDDEL TUBE 250 ML
Deze Dyka glijmiddel tube van 250 ml gebruik je voor het eenvoudig monteren van PVC leidingen en hulpstukken. Ideaal voor sanitair en afvoerleidingen in badkamer, keuken of kelder. Je brengt het product aan op de mof en spie voor een vlotte, veilige verbinding.
Het glijmiddel vermindert wrijving zodat je buizen recht en zonder beschadiging in elkaar schuift. Zo voorkom je scheuren in rubbers en lekkende koppelingen. Handig bij het plaatsen van een nieuwe riolering of het aanpassen van bestaande PVC afvoerbuizen tijdens renovatie.
Prijs per stuk.
€ 3,81 € 3,15
- Gratis levering vanaf €50 in BE en NL
- Klanten geven ons 4.7/5
- Minimum 2 jaar garantie
- Voor 18u besteld, volgende werkdag geleverd
- Binnen 30 dagen retourneren
- Gebruik deze Dyka glijmiddel tube van 250 ml voor het vlot monteren van PVC leidingen, bochten en hulpstukken in je sanitair en afvoerinstallatie.
- Je smeert het glijmiddel eenvoudig op mof en spie zodat je PVC buizen recht en zonder kracht in elkaar schuift, ook op moeilijk bereikbare plaatsen.
- Het product vermindert de wrijving sterk waardoor je rubbers niet verdraaien of inscheuren en je een veilige, waterdichte verbinding maakt in je riolering.
- Je werkt proper en gecontroleerd dankzij de praktische tube die je nauwkeurig doseert, ideaal bij nieuwbouw, verbouwing of kleine herstellingen.
- Dit glijmiddel voor PVC leidingen past perfect bij klassieke afvoerbuizen in badkamer, keuken, wc of kelder en ondersteunt een snelle, zorgvuldige montage.
- Door de soepele montage beperk je het risico op beschadigde koppelingen en latere lekkages, wat je tijd en kosten uitspaart tijdens en na de installatie.
- De inhoud van 250 ml volstaat voor meerdere meters PVC afvoerleiding zodat je met één tube een volledig klein of middelgroot sanitair project aanpakt.
| Minimum bestelhoeveelheid | 1 |
|---|---|
| Merk | Dyka |
Schrijf uw eigen review

